Üsküdar Akşam Lisesi

Üsküdar Akşam Lisesi olaral eğitim veöğretim sürecimize,  Şerifali ümraniye Umut Akşam Lisesi kampüsümüzde devam etmekteyiz. Kampüsümüz Üsküdar ilçemize oldukça yakın ve ulaşımı kolay olduğundan öğrencilerimizin mesai saati sonrası derse katılmaları olanağına daha çok sahiptirler.

Üsküdar ve Ümraniye İlçelerimizde daha öncede bir çok akşam liseleri açılmış ancak uzun ömürlü olmamış ve kapanmışlardır. 10 yıldır özel akşam lisesi olarak, aralıksız eğitim ve öğretime devam eden, güvenilir, deneyimli ve vizyon sahibi bir okuldur özel umut akşam lisesi.

Ümraniye Umut Akşam lisesi oalrak siz değerli Üsküdalı öğrencilerimize, en kaliteli, en güvenilir eğitim ve öğretim hizmet vermekten onur duyarız.

Daha Fazlası için: 0216 415 00 83 – 0543 399 78 74

_______________________________________________________________________________________________________________

Üsküdar’lı Akşam Lisesi öğrencileirmizin salacakta düzenlemiş oldukları okul günleri eğlencesine katılmaktan Umut akşam Lisesi yöneticileri ve öğretmenleri olarak çok mutlu olduk.

Eski Üsküdar Akşam Lisesi, Bu günkü Özel Umut Akşam Lisesi olarak yine bu yılda salacakta aynı mekanda 12. sınıfların Lise mezuniyeti eğlencesinde buluşmak dileğiyle..

Yazar: Özel Umut Akşam Lisesi Gönüllüleri……